Nie mogłem się doczekać, aż pokażę wam nową sypialnię Little Chick, ale chciałem, żeby była „kompletna”, zanim to zrobię. Ale w miarę dodawania elementów dekoracyjnych do sypialni uczę się, że może to być praca w toku! Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć? Oto przykład ściany:

Najbardziej ekscytuje mnie koszt tej sypialni. Myślę, że opiera się to na kilku przedmiotach, które kupiliśmy, ale wiem, że ostatecznie wyszliśmy znacznie poniżej 100 dolarów. Suma była oszałamiająca, biorąc pod uwagę koszt naszej pierwotnej wycieczki na zakupy! Tabliczka na półce (na której widnieje napis „Najlepsze wspomnienia powstają na brzegu”) była jedną z rzeczy, które Little Chick widziała Joann zeszłego lata. Zauważyłem także ten wyjątkowy wiatrowskaz w kształcie syreny.

W sklepie wystawiono na sprzedaż grupę produktów o tematyce morskiej/plażowej z 70% rabatem. Te i kilka innych rzeczy kupiłem dla siebie za niecałe 20 dolarów.

A potem usiedli… Bo moja mama ma problem z przekraczaniem swojej perfekcji i wdrażaniem w życie rzeczy, których nie jest pewna. Jest to ciągły problem. Z drugiej strony ojciec pójdzie naprzód i będzie to robił, o ile będzie wiedział, jaki jest ostateczny cel.

W przerwie świątecznej przeniosła Little Chick do pokoju gościnnego, przeniosła lub odłożyła wszystkie meble i zabrała się do pracy! Pierwszej nocy, kiedy wróciłem do domu z pracy, okazało się, że większość ścian sypialni była pomalowana. Po bliższym przyjrzeniu się ciemnoniebieski jest nieco poplamiony, ponieważ jest to pojedyncza warstwa. Ale ponieważ powinno to wyglądać, jakbyś był pod wodą, jest idealne!

Każdego dnia wracałem do domu, aby znaleźć kolejny element: najpierw wykończono ściany. Następnego dnia pojawiła się wyspa pełna palm i wielu krzewów. Czy zauważyłeś małe gałki muszkatołowe?

Toczyła się debata, czy na wyspę powinien przyjechać mężczyzna; Albo POMOC był wypisany na piasku, albo trzymał piłkę do siatkówki… ale na razie się nie pojawił.

Następnej nocy pojawił się ten wspaniały statek. Czy postępowałeś zgodnie z tym? Kopalnia mąż Pomalowałem statek!! Wolna ręka! Jestem z niej dumny. Nawet po ponad 20 latach razem ten mężczyzna wciąż mnie zadziwia. Ma ukryte talenty, które wciąż odkrywam.

Malował także wodorosty wynurzające się z dna oceanu. Moim wkładem był koral. Najwyraźniej nie mogłem zrobić im dobrego zdjęcia; Bez problemu; Nawet kilka tygodni później nadal jestem zainteresowany jej zdjęciami!

Jednak nie namalował wszystkiego. Poszli do Menards i znaleźli kilka draperii do dodania; więc znaleźliśmy błyszczące syreny pływające w wodzie z tropikalnymi rybami. Uwaga: czasami opłaca się robić zakupy lokalnie i/lub rozejrzeć się po okolicy. Znaleźliśmy te same naklejki w Internecie, ale za cenę 2-3 razy wyższą, jaką zapłaciliśmy! Podoba mi się to, jak się trzymają, ale ich wadą jest to, że gdy słońce pada prosto na nie, nie widać obrazu, jest tylko odblask.

Jednym ze sposobów utrzymania tak niskich kosztów było ponowne wykorzystanie farby, którą już mieliśmy. Kolor ciemniejszy niebieski to górny kolor naszej jadalni (dolna część jest biała). Z łazienki dla gości dochodził błękit. ojciec zrobiony Na zakończenie kupiłam mały pojemnik w tym kolorze, bo zakrywał cały sufit. Farba wyspowa to nasza sypialnia, a zielenie pochodzą z akcentującego koloru naszej łazienki lub salonu. Niektóre z mniejszych, dodanych elementów (takich jak statek) zostały stworzone przy użyciu farb akrylowych.

Nawet po pomalowaniu pokoju nadal nie uważałem go za „skończony”. Mieliśmy oryginalne zasłony w kropki i przyszedł czas na zrobienie nowych.

Materiał to Robert Kaufman, Totally Tropical Dolphins Riviera. Kupiłem go na Fabric.com, ale wydaje się, że nie jest już tam dostępny. Kupiłem dwa metry i przeciąłem je na pół; Musiałem to podwoić, ponieważ zasłony były wystarczająco szerokie, aby zakryć okno po całkowitym zamknięciu. Rozważam dodanie trochę materiału do zewnętrznych krawędzi każdego panelu, aby je poszerzyć. Zobaczymy.

Musieliśmy dodać jeszcze kilka akcentów do pokoju. Tę „sieć rybacką” zrobiłam na drutach z trzech nitek w rozmiarze 10. Przy okazji muszę nauczyć się ściegu supełkowego Sulejmana. Oczek nie mam nawet aż tak dużo, ale w tej aplikacji nie przejmowałem się tym zbytnio. Siatka wisi obecnie nad zasłoną, ale myślę, że będzie lepiej wyglądać owinięta za róg. Po przyklejeniu na gorąco haczyków do spodów ozdób świątecznych, zwisa z nich także kilka muszelek.

Zrobiłam też na drutach poduszkę w kształcie ogona syreny do jej łóżka. wykorzystuje Knitting Picks Chroma przędza czesankowa. To jednowarstwowa, super miękka włóczka, którą uwielbiam. Zwłaszcza w tych cudownych, jasnych kolorach. Kolorystyka nazywa się Pegasus. Wzór był czymś, co wymyśliłam i mam nadzieję, że kiedyś go opublikuję.

W pokoju jest kilka funkcji, których nie uwzględniłem w cenie, ponieważ albo już je mieliśmy, albo nic nie kosztowały; takie jak miniaturowe szydełkowane kraby, które skonfiskowała po tym, jak wypuściłem swoje rzeczy. Zrzędliwy Krab Crandall Model. Albo słoik muszelek i piasku, który zbieram od wielu lat z plaż Florydy.

Powiedziałem, że zrobiliśmy to wszystko za mniej niż 100 dolarów, więc pozwólcie, że pokażę wam ostateczny podział.

Podsumowanie kosztów (w zaokrągleniu do najbliższego dolara dla uproszczenia):

  • wiatrowskaz syreny i drewniany znak = 18 USD (rabat)
  • farba, jeden litr = 12 dolarów
  • ściana 10 dolarów syrenka + 11 dolarów = 21 dolarów
  • Tkanina Roberta Kaufmana, 2 metry = 22 dolary
  • tkanina na zasłony = 4 dolary
  • poduszka w kształcie ogona syreny (przędza) = 18 dolarów
  • „Za darmo” (już to masz): większość farb ściennych, farby akrylowe i pędzle, nici do szycia zasłon, nici do szydełkowania na sieć rybacką, wypełnienie z włókna do poduszki w kształcie ogona syreny, muszelki, haczyki do ozdób, klej na gorąco.

Całkowity koszt: 95 dolarów

Jest jeszcze kilka rzeczy, które możemy zrobić; jak wymiana zasłon i zrobienie pasującej narzuty na łóżko (co będzie prawdopodobnie kosztować tyle samo lub więcej niż remont całego pokoju!). Na razie powiedziałbym, że jego pokój jest ukończony w co najmniej 95%.

Muszę powiedzieć, że nasza córka UWIELBIAŁ swój pokój. Podobnie jej przyjaciele i jedna z jej ciotek. Otrzymałem kilka ofert na współlokatora :-).

Czy kiedykolwiek robiłeś taką zabawną metamorfozę sypialni? Gdybyś mógł stworzyć pokój swoich marzeń, czy jest jakiś motyw, który byś wybrał?

Categorized in: