Egzemplarz tej książki otrzymałem w zamian za recenzję, ale wszystkie przemyślenia i opinie są moimi własnymi. Zastrzeżenie: Poniższe linki mogą być linkami partnerskimi. Jeśli kupisz cokolwiek po kliknięciu tych linków, A Simple Homestead otrzyma niewielką prowizję za informowanie Cię o tych ważnych zasobach bez dodatkowych kosztów.

Rób to, czego się boisz Ruth Soukup

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że coś Ci się nie udało, ale spojrzałeś wstecz i miałeś wrażenie, że stało się tak dlatego, że się bałeś? Czy boisz się, co pomyślą o Tobie inni, boisz się, że Twoje wysiłki zawiodą lub że nie będziesz wystarczająco dobry, albo boisz się, co inni mogą pomyśleć, że mogą Cię odrzucić?

Właśnie skończyłem niesamowitą książkę Ruth Soukup, która trafia w sedno problemu strachu; Opisujemy nie tylko 7 różnych rodzajów lęków, ale także kroki, które możesz podjąć, aby je pokonać. Zauważ, że nie powiedziałem „przezwyciężyć”. Przesłanie Ruth jest takie, że nie musimy bać się strachu lub że możemy wyeliminować nasz strach. Zamiast tego musimy określić, jak manewrować wokół tych lęków i „robić to ze strachem”. Uwaga: jest jeden bezpłatny egzamin Możesz zobaczyć, jaki rodzaj horroru Ci odpowiada!

Książkę Ruth można już zamówić tutaj:

Ruth Soukup wyrobiła sobie dobrą markę w blogosferze. zarządza witryną Żyj dobrze, wydając mniej pomaga także setkom blogerów każdego roku Elitarna Akademia Blogowania. W zeszłym roku uruchomił swoją nową stronę internetową z cotygodniowym podcastem zatytułowanym (co jeszcze?). Zrób to ze strachemO tych samych zasadach mówi w swojej książce i przeprowadza wywiady z innymi, którym udało się pokonać strach i dokonać wielkich rzeczy.

Pamiętacie ten test, o którym wspomniałem? Udało mi się uzyskać pełny raport dotyczący profilu strachu wraz z premią za ulepszenie w przedsprzedaży. Nie było dla mnie zaskoczeniem, że mój najwyżej notowany horror znalazł się w kategorii „Zadowalacz ludzi” z dopasowaniem 77%. Ale cały raport nie zawiera tylko jednego profilu; Pokazuje także WSZYSTKIE rodzaje strachu, z którymi się kojarzysz! Niektóre osoby w grupie internetowej stwierdziły, że pasują do wszystkich gatunków horrorów w ponad 50%. Dopasowałem Prokrastynatora (zwykle z powodu perfekcjonizmu) z 66% i Pesymisty (życie jest niesprawiedliwe) z 60%. Powiedzmy, że powstrzymuje mnie ogromny strach!

Ale się uczę. Naucz się martwić jeden dzień/godzina/minuta na raz. Nie spędzanie zbyt wiele czasu na myśleniu o wszystkich „co by było, gdyby” i po prostu robienie tego. Mój ulubiony cytat z książki brzmi: „Działanie jest antidotum na strach”. Zgadza się!

Działanie jest antidotum na strach

Jeśli mam jedną skargę do tej książki, to tylko pierwszy rozdział dotyczy archetypów horroru. Ale nie oszukujmy się, jestem maniakiem i uwielbiam te testy osobowości i ich znaczenie. Następne dwa rozdziały mają charakter bardziej ogólny i omawiają wyznaczanie celów, odwagę i sposoby podejmowania działań. Nauczyłem się kilku pomocnych wskazówek i prawdopodobnie będę musiał ponownie przejrzeć te sekcje (ponieważ perfekcjonizm wymaga ode mnie zrobienia tego „dobrze” LOL). Dużo czytałem i ćwiczyłem na temat wyznaczania celów, ale Ruth zachęca nas, abyśmy marzyli o wielkich, niezłych celach; przerażające, ale ostatecznie takie, które doprowadzi nas do życia, jakiego pragniemy.

Być może zastanawiasz się, dlaczego mówię o horrorze na blogu o tematyce chrześcijańskiej/domu wiejskiego/zrób to sam/czasami o rzemiośle. Bo nadchodzą zmiany! Od kilku lat czuję się trochę „zagubiony” jeśli chodzi o wizję A Simple Homestead, a dzięki książce Do It Scared i kursowi marketingowemu, który odbyłem w zeszłym miesiącu, zyskałem przełom. Zastanawiałem się nad pomysłem podzielenia tej witryny, „rozdzielenia się” z moją pracą związaną ze sztuką włókienniczą z redakcją techniczną/częściami wirtualnych asystentów w A Simple Homestead. A teraz to robię! Rozdzielenie tych witryn ma sens! Tak to będzie działać…

ASimpleHomestead.com pozostanie w tej witrynie. Tak jak poprzednio, planuję skupić się na obowiązkach domowych, pracach ogrodniczych, przepisach i kurczakach, ale planuję też dodać więcej postów o majsterkowaniu, wierze chrześcijańskiej, ogólnym rzemiośle (bez włókien) i może jakieś recenzje książek.

ASHFiberArts.com będzie jedną z nowych stron skupiających się na sztuce włókienniczej: robieniu na drutach, szydełkowaniu, a może nawet farbowaniu! Będziecie mogli się tu dowiedzieć nad czym pracuję, czy są to wzory innych projektantów, czy też moje własne. Pojawią się ogłoszenia dotyczące premiery nowych modeli. Podzielę się także niektórymi z moich ulubionych włóczek i zakupów, szczególnie biorąc pod uwagę, że tego lata ponownie ogłoszono Driftless Shop Hop! Sklep internetowy zostanie przeniesiony na tę stronę i nadal będzie zawierał znaczniki szycia, wskaźniki postępu i skórzane uchwyty do toreb, a także kilka nowych niespodzianek!

CalledToDesign.com będzie trzecią witryną skupioną na pomaganiu początkującym właścicielom firm! Zdałam sobie sprawę, że przez ostatnie kilka lat nauczyłam się wielu cennych informacji i nie mogę się doczekać, aż podzielę się nimi z innymi, aby pomóc im rozpocząć własny biznes! Moja rada byłaby skierowana do kreatywnych firm, takich jak projektanci wzorów dziewiarskich i szydełkowych. Jednakże wiele tematów, które zamierzam poruszyć, ma szersze zastosowanie, chociaż niektóre pisma mogą mieć charakter chrześcijański.

Uwaga: ponieważ dwie ostatnie strony jeszcze nie działają, niewiele tam znajdziesz. Dam znać jak będą “na żywo”. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy: ponieważ strona internetowa zostanie oddzielona, ​​oznacza to, że przygotowanie i projektowanie biuletynu zostaną oddzielone od ASimpleHomestead.com. Niestety, ze względu na RODO i inne polityki prywatności, nie mogę przenieść Twojej subskrypcji newslettera. Musisz to zrobić, jeśli chcesz kontynuować subskrypcję! Poinformuję Cię później, gdy zostaną skonfigurowane biuletyny, abyś mógł wziąć w nich udział.

Oto moje plany; ale chciałbym wiedzieć więcej o tym, co się stanie. Ty chcę przeczytać! Mam krótką ankietę trwającą 5 minut (lub mniej) – będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoimi zainteresowaniami czytelniczymi!

Rozpocznij ankietę

Categorized in: